PZHGP Oddział Przysucha 0399

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PZHGP Oddział Przysucha 0399

SPISY GOŁĘBI MŁODYCH 2016

SPISY GOŁĘBI MŁODYCH 2016 należy złożyć u Prezesów Sekcji

najpóźniej do dnia 31.07.2016 (niedziela)

WZÓR SPIS GOŁĘBI MŁODYCH 2016


 

WYNIKI Z LOTÓW GOŁĘBI DOROSŁYCH 2016

UWAGA !!!

Wyniki z lotów dostepne są wyłącznie po zalogowaniu się


      ZESTAWIENIE ZBIORCZE do GMP
tylko z list oddziałowych po 13 lotach
┌────┬──────────────────────┬────┬─────────┬──┐
│Nr H│ Nazwisko Hodowcy     │Konk│   GMP   │DR│
├────┼──────────────────────┼────┼─────────┼──┤
  104-BOROWIECKI TOMASZ       34   1734.45  *
  119-KRÓL PIOTR & MAREK      34   1698.43  *
  121-BOBROWSKI STANISŁAW     18    752.51  
  152-JESIONEK KRZYSZTOF      33   1681.82  *
  154-KRÓL KRZYSZTOF          30   1525.26  
  155-PROKOPCZYK STANISŁAW    19    884.91  
  204-BIAŁUSKI TADEUSZ        32   1620.76  *
  356-LEGUCKI M.& Z.& S.      33   1605.48  *
  369-BRZYK WIESŁAW I ARTUR   18    812.52  
  374-SZYMCZYK TOMASZ         35   1785.75  *
  378-SZYMCZYK ANDRZEJ        34   1714.39  *
  379-SZYMCZYK ŁUKASZ         35   1815.57  *
  419-PAWUL ZBIGNIEW          35   1819.33  *
  424-MARASEK ADAM            34   1771.69  *
  427-ZARAŚ DARIUSZ           25   1224.73  
  428-PAWUL MICHAŁ            29   1478.62  
  501-KACPRZAK RADOSŁAW       13    682.24  
  503-JĘDRZEJCZYK WIESŁAW     13    569.72  
  504-SPOCIŃSKI BOLESŁAW      13    607.81  
 
ZESTAWIENIE ZBIORCZE do INTER MISTRZOSTWA
tylko z list oddziałowych po 13 lotach
┌────┬──────────────────────┬────┬─────────┬──┐
│Nr H│ Nazwisko Hodowcy     │Konk│   IM    │DR│
├────┼──────────────────────┼────┼─────────┼──┤
  104-BOROWIECKI TOMASZ       15    793.938  
  119-KRÓL PIOTR & MAREK      15    994.319  
  121-BOBROWSKI STANISŁAW      6    579.216  
  152-JESIONEK KRZYSZTOF      18   1349.301  *5
  154-KRÓL KRZYSZTOF           6    399.094  
  155-PROKOPCZYK STANISŁAW     6    725.335  
  204-BIAŁUSKI TADEUSZ         3    120.066  
  356-LEGUCKI M.& Z.& S.       9    830.325  
  369-BRZYK WIESŁAW I ARTUR    3    335.526  
  374-SZYMCZYK TOMASZ         15    656.503  
  378-SZYMCZYK ANDRZEJ        18   1229.313  *4
  379-SZYMCZYK ŁUKASZ         18    936.942  *3
  419-PAWUL ZBIGNIEW          18    676.401  *1
  424-MARASEK ADAM            18    737.849  *2
  427-ZARAŚ DARIUSZ           12   1091.940  
  428-PAWUL MICHAŁ             9    453.604  
  501-KACPRZAK RADOSŁAW        3    331.698  
  502-SOBCZAK ŁUKASZ           3    116.293  
  504-SPOCIŃSKI BOLESŁAW       6    505.560  
  515-STANI JACEK              3    243.019  
 
               WSPÓŁZAWODNICTWO REGIONU IV GOŁĘBI DOROSŁYCH - 2016
┌───┬──────────────────────┬───────────┬─────────────────────────────────────────────────────────────────────┐
│Lp.│  NAZWISKO i IMIĘ     │   RAZEM   │                      PUNKTY GOŁĘBI  (Kol.Goł.)                      │
│   │    HODOWCY           │Kon. Punkty│    1.│    2.│    3.│    4.│    5.│    6.│    7.│    8.│    9.│   10.│
├───┼──────────────────────┼───────────┼──────┼──────┼──────┼──────┼──────┼──────┼──────┼──────┼──────┼──────┤
   1.ZARAŚ DARIUSZ           64 3209.51 452.59 414.89 413.05 389.64 377.62 336.70 291.12 274.18 225.54  34.18
   2.PAWUL ZBIGNIEW          52 2640.86 462.85 393.31 371.52 332.35 302.03 297.45 237.74 204.00  39.61
   3.BOROWIECKI TOMASZ       49 2498.35 436.78 419.67 396.84 341.26 328.64 256.55 160.62  70.74  52.19  35.06
   4.SZYMCZYK ŁUKASZ         46 2277.87 416.62 394.21 374.74 296.07 256.64 187.40 134.19 109.00  71.94  37.06
   5.KRÓL PIOTR & MAREK      41 2125.71 322.49 299.72 290.33 259.36 239.03 236.01 134.75 130.94 118.35  94.73
   6.LEGUCKI M.& Z.& S.      39 1864.01 341.58 292.72 258.53 241.19 173.06 170.83 157.79 137.24  91.07
   7.KRÓL KRZYSZTOF          36 1917.80 277.12 273.46 249.32 242.22 223.56 184.72 156.63 133.46 127.32  49.99
   8.BIAŁUSKI TADEUSZ        36 1754.49 343.61 271.51 255.54 253.27 185.60 170.96 155.68  84.21  34.11
   9.SZYMCZYK TOMASZ         36 1711.54 308.42 303.56 290.86 266.33 265.44 198.58  39.26  39.09
  10.JESIONEK KRZYSZTOF      35 1655.38 354.20 328.67 320.10 303.83 131.62  91.56  85.63  39.77
  11.PAWUL MICHAŁ            33 1704.68 370.75 326.58 294.69 245.47 198.65 148.30  86.88  33.36
  12.STRASIŃSKI MARIUSZ      33 1595.08 444.79 222.30 203.55 160.78 124.34 103.46  89.72  87.84  87.56  70.74
  13.MARASEK ADAM            32 1737.94 402.61 318.22 310.99 290.74 193.77 181.93  39.68
  14.SZYMCZYK ANDRZEJ        31 1470.41 390.24 340.36 244.01 174.35 170.78 150.67
  15.BRZÓZKA RYSZARD         30 1397.91 312.15 288.76 283.97 217.83 140.61  84.85  69.74
  16.WASILEWSKI TOMASZ       27 1314.07 229.19 205.36 191.44 173.55 131.50 131.09  94.92  88.14  36.27  32.61
  17.PAPIS GRZEGORZ          22 1010.08 226.74 226.27 203.39 171.43 112.77  36.59  32.89
  18.URBAŃCZYK MARIAN        19  947.48 284.52 222.98 199.96 137.53  69.12  33.37
  19.KUCHARCZYK JAN          16  810.32 246.81 213.24 122.17 104.89  65.67  57.54
  20.BOBROWSKI STANISŁAW     14  548.12 205.04 156.49  85.29  68.63  32.67
  21.SPOCIŃSKI BOLESŁAW      12  492.71 180.86 139.69  70.66  36.95  32.42  32.13
  22.ZASOWSKI MIROSŁAW       11  445.92  70.98  68.16  58.36  55.69  53.02  36.90  35.63  33.94  33.24
  23.SOBOLEWSKI STANISŁAW    10  508.57 167.82 130.78 110.97  99.00
  24.PROKOPCZYK STANISŁAW    10  467.11 146.31 108.92  91.41  51.18  34.85  34.44
  25.KORYCKI MARIAN           9  461.10 140.00 125.04  90.41  57.18  48.47
  26.CZYŻYKOWSKI GRZEGORZ     9  434.88 164.17  93.81  90.34  54.04  32.52
  27.JESIONEK ANDRZEJ         9  383.47 161.34  84.13  71.32  33.59  33.09
  28.ZASOWSKI KORNEL          8  331.74 160.37  82.22  55.62  33.53
  29.CZYŻYKOWSKI STANISŁAW    7  301.47 247.34  54.13
  30.ŻYCKI WOJCIECH           6  271.52 163.01  38.99  35.90  33.62
  31.NIEMIRSKI MIKOŁAJ        6  221.28 116.70  71.25  33.33
  32.LEŚNIEWSKI JÓZEF         5  298.09 123.52 117.34  57.23
  33.ZIOMEK ARKADIUSZ         5  227.20  81.87  64.60  48.71  32.02
  34.LEGUCKI KRZYSZTOF        5  174.10  73.06  67.70  33.34
  35.PIETRAS STANISŁAW        4  189.99 153.97  36.02
  36.KOZA ANTONI              4  160.62  89.38  37.91  33.33
  37.PIOTROWSKI ARTUR         3  142.78  56.05  49.52  37.21
  38.WÓJTOWICZ KRZYSZTOF      3  141.24  83.87  57.37
  39.WEŁPA MACIEJ             3  141.18 107.17  34.01
  40.JANISZEWSKI JACEK        3  121.09  88.11  32.98
  41.MALCZAK MARIAN           2   87.48  54.66  32.82
  42.WRZESIEŃ RAFAŁ           1   48.92  48.92
  43.GŁUSIŃSKI PIOTR          1   32.44  32.44
PUNKTACJA HODOWCÓW Z LOTÓW GOŁĘBI ROCZNYCH ZA ROK 2016
    ┌───┬───────────────────────┬──┬────┬────────┐
    │Lp.│NAZWISKO i IMIĘ HODOWCY│S.│KONK│ PUNKTY │
    ├───┼───────────────────────┼──┼────┼────────┤
       1 MARASEK ADAM             4  37   1398.84
       2 PAWUL ZBIGNIEW           4  38   1328.19
       3 ZARAŚ DARIUSZ            4  33   1132.02
       4 KRÓL KRZYSZTOF           1  30   1074.01
       5 STRASIŃSKI MARIUSZ       5  25    910.25
       6 KRÓL PIOTR & MAREK       1  25    886.34
       7 BRZÓZKA RYSZARD          4  27    831.03
       8 JĘDRZEJCZYK WIESŁAW      5  25    772.32
       9 BIAŁUSKI TADEUSZ         2  23    763.91
      10 PAWUL MICHAŁ             4  19    735.30
      11 BOROWIECKI TOMASZ        1  21    723.10
      12 PAPIS GRZEGORZ           2  22    716.52
      13 ZAJĄC MAREK              2  20    702.12
      14 LEGUCKI M.& Z.& S.       3  23    683.89
      15 ZASOWSKI KORNEL          5  18    672.66
      16 SZYMCZYK ANDRZEJ         3  25    661.75
      17 SPOCIŃSKI BOLESŁAW       5  21    653.69
      18 SZYMCZYK TOMASZ          3  22    615.76
      19 URBAŃCZYK MARIAN         4  18    604.43
      20 JESIONEK KRZYSZTOF       1  20    571.03
      21 WLAZŁO WIESŁAW           2  19    569.80
      22 KORYCKI MARIAN           5  17    534.83
      23 SOBCZAK ŁUKASZ           5  18    528.53
      24 LEWIŃSKI KRZYSZTOF       2  20    521.81
      25 KOC ZDZISŁAW             2  13    509.52
      26 BRZYK WIESŁAW I ARTUR    3  19    488.33
      27 SZYMCZYK ŁUKASZ          3  19    478.22
      28 KACPRZAK RADOSŁAW        5  14    470.79
      29 ZASOWSKI MIROSŁAW        5  15    458.48
      30 CIESIELSKI ANDRZEJ       2  14    429.48
      31 BOBROWSKI STANISŁAW      1  18    395.51
      32 PROKOPCZYK STANISŁAW     1  17    372.63
      33 STANI JACEK              5  13    353.59
      34 ORACZ DAMIAN             1  13    350.50
      35 CZYŻYKOWSKI GRZEGORZ     3  12    340.65
      36 DZIERZCHOWSCY BRACIA     3  15    335.69
      37 ŚLEDŹ RYSZRD             2  13    335.23
      38 ZUCHALSKI KRZYSZTOF      2   8    324.90
      39 KUCHARCZYK JAN           4  12    300.29
      40 SOBOLEWSKI STANISŁAW     4   7    282.05
      41 MICHALSKI STANISŁAW      3  10    274.05
      42 WASILEWSKI TOMASZ        1   9    272.57
      43 BOŚKA ZYGMUNT            5   9    266.57
      44 MALCZAK MARIAN           1  12    262.11
      45 JESIONEK ANDRZEJ         1   8    261.23
      46 RURARZ MARCIN            3  12    257.85
      47 WÓJTOWICZ KRZYSZTOF      1   9    255.30
      48 LIWIŃSKI MIROSŁAW        5   9    253.43
      49 CZYŻYKOWSKI STANISŁAW    3   7    225.18
      50 ŚLĘZAK MIROSŁAW          2  10    222.11
      51 KOZA ANTONI              3   8    217.67
      52 KWIECIEŃ KRZYSZTOF       4   7    211.90
      53 LEGUCKI KRZYSZTOF        3   8    208.88
      54 BIERNAT TADEUSZ          2   5    183.92
      55 DZIEDZIC KRZYSZTOF       2   4    166.87
      56 GŁUSIŃSKI PIOTR          4   7    159.81
      57 POTOCKI ADAM             3   6    147.96
      58 ZIOMEK ARKADIUSZ         3   5    145.38
      59 ORACZ TADEUSZ            2   6    143.99
      60 NIEMIRSKI MIKOŁAJ        2   6    143.79
      61 ORACZ STANISŁAW          2   5    138.41
      62 SITARSKI GRZEGORZ        5   6    132.31
      63 WRZESIEŃ RAFAŁ           5   4    124.65
      64 PIETRAS STANISŁAW        4   5    119.20
      65 ŻYCKI WOJCIECH           4   6    110.63
      66 KIETLIŃSKI FRANCISZEK    2   2    107.76
      67 WRZESIEŃ ANDRZEJ         3   5    105.35
      68 NOWAK WITOLD             2   5     90.54
      69 BIAŁEK DARIUSZ           4   5     86.60
      70 PAWLIK JACEK             3   3     82.90
      71 BABICKI JERZY            2   2     54.76
      72 WARCHOŃ JACEK            2   3     53.52
      73 DANIS PIOTR              5   3     52.62
      74 PIOTROWSKI ARTUR         1   3     51.99
      75 GAMOŃ RYSZARD            2   3     51.47
      76 ZĄBKIEWICZ MARIAN        5   1     49.89
      77 NAPIÓRKOWSKI ADAM        1   2     35.77
      78 GRABARCZYK TADEUSZ       3   2     34.15
      79 GŁOGOWSKI MAREK          3   1     18.82
      80 DYGANT GRZEGORZ          5   1     17.84
      81 KACPRZAK HENRYK          3   1     17.44
      82 WOŁONKIEWICZ K. & M.     2   1     16.73
 

Kalendarz wydarzeń

poprzednim miesiącu lipiec 2016 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 26 1 2 3
week 27 4 5 6 7 8 9 10
week 28 11 12 13 14 15 16 17
week 29 18 19 20 21 22 23 24
week 30 25 26 27 28 29 30 31

Sondy

Logowanie

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości i 2 użytkownik